Dodacie podmienky

Objednaný tovar Vám doručíme v najkratšom možnom čase kuriérskou spoločnosťou UPS (Slovak Parcel Service s.r.o) alebo Slovenskou poštou.

- Doručovacia lehota UPS je 2 dni. Cena doručenia vrátane balného - 3,99 EUR s DPH.  V prípade objednávky nad 60 EUR doručenie tovaru je bezplatné.

- Doručovacia lehota Slovenskej pošty je 2 dni. Cena doručenia vrátane balného - 1,60 EUR s DPH.  Doporučenou poštovou zásielkou posielame len šperky.

Ak vami objednaný tovar sa nachádza na našom internom sklade,  odosielame ho nasledujúci pracovný deň.
Ak vami objednaný tovar sa nachádza na sklade nášho dodávateľa,  odosielame ho do 6-9 pracovných dní.
Dostupnosť je vždy uvedená pri popise tovaru.

Možnosti platby

Pre všetok tovar platí cena, ktorá je zobrazená na e-shope www.fashionbrands.sk v čase objednávania tovaru. Na e-shope si pri objednávke tovaru môžete vybrať z nasledovných spôsobov platby:

- Dobierka

Objednávku Vám zašleme kuriérom na Vami zvolenú dodaciu adresu. Za objednávku platíte pri preberaní tovaru. Uhradiť dobierkou je možné len do výšky 500.- EUR (pri vyššej sume akceptujeme platbu kartou alebo prevodom na učet). Táto možnosť platby je spoplatnená 0.90 EUR s DPH.

- Bankový prevod

Platbu realizujete bankovým prevodom buď cez Váš online banking,  klasickým prevodným príkazom alebo priamym vkladom na náš účet v Unicreditbank. Objednaný tovar Vám zašleme kuriérom na Vami zvolenú dodaciu adresu po obdržaní platby.

- Debetná / kreditná karta / Paypal

Vašu objednávku môžete uhradiť aj platobnu alebo kreditnou kartou (VISA, MASTERCARD) cez bezpečný online platobný systém Paypal, kde možete platiť kartou aj bez toho aby ste mali Paypal účet.